Участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології»

10-11 листопада 2022 р. співробітники кафедри біотехнології взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології». Конференція була проведена кафедрою аптечної технології ліків НФаУ. Участь у заході взяли близько 200 науковців та освітян, працівників практичної фармації, здобувачів вищої освіти та молодих науковців України, Фінляндії, Італії, Польщі, Грузії, Литви.

Тематика доповідей охоплювала широке коло питань:

• Розробка, виробництво, реалізація та перспективи створення лікарських засобів
  • Біофармацевтичні аспекти створення лікарських засобів
  • Вивчення рослинної сировини та створення фітопрепаратів; сучасна технологія ліків та екстемпоральна рецептура; доклінічні дослідження нових лікарських засобів
  • Організація та економіка в фармації, маркетинговий менеджмент та фармакоекономіка на етапах створення, реалізації та використання лікарських засобів
  • Фармацевтична та медична біотехнологія
  • Промислова біотехнологія, природоохоронні технології
  • Законодавче нормування виготовлення та контролю якості екстемпоральних лікарських засобів
  • Удосконалення складу та технології екстемпоральних лікарських засобів
  • Фармацевтична освіта в Україні

Професори Леонід Стрельников і Оксана Стрілець представили постерну доповідь за темою: “Екологічний моніторинг у біотехнології. Біоіндикація як метод дослідження”. (https://atl.nuph.edu.ua/10-11-listopada-2022-r-vidbulasja-h-mizhnarodna-naukovo-praktichna-konferencija-suchasni-dosjagnennja-farmacevtichnoi-tehnologii-i-biotehnologii/)