Вітаємо магістрів спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» НФаУ із завершальним етапом навчанням – блискучим захистом кваліфікаційних робіт!

Вітаємо магістрів спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» НФаУ із завершальним етапом навчанням - блискучим захистом кваліфікаційних робіт!

12 лютого 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньої програми «Промислова біотехнологія» денної форми навчання.

Засідання екзаменаційної комісії відкрила декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, доц. Наталія ЖИВОРА. Вона привітала магістрів та побажала їм успішного захисту.

Голова ЕК декан факультету біотехнологій Державного біотехнологічного університету, проф. Олена ЩЕРБАК також підтримала студентів, пообіцявши оцінювати роботи лояльно, але принципово)

Цікавими та актуальними були кваліфікаційні роботи. Протягом стажування здобувачі виконали дослідження з різних напрямків біотехнології: фармацевтичного (на АТ «Фармак», ФК «Здоров’я», ПАТ «ХФЗ «Червона зірка»), харчового (на ТОВ «Компанія «Балекс»), медичного («Харківський обласний центр крові», «Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАНУ»).

Шановні партнери, дякуємо за можливість виконувати дослідження на базі ваших установ та готовність поділитися власним досвідом із майбутніми фахівцями.

Результатом нашої сумісної роботи стали високий рівень робіт та успішний захист магістрів:

1. Антонець Олександр – Мікробіологічні дослідження мазі з екстрактом чорнобривців

2. Борисюк Павло – Аналіз технологій отримання рекомбінантних інсулінів

3. Єрмакова Олена – Верифікація модульної імунохімічної системи для обстеження в процесі отримання донорської крові та її компонентів

4. Зубков Олександр – Дослідження параметрів отримання харчової добавки на основі  дріжджового гідролізату

5. Кайота Олександр – Клітинні технології у виробництві моноклональних антитіл

6. Кащенко Олексій – Дослідження щодо створення ліпосомальних біопрепаратів

7. Набока Анна – Удосконалення складу сиропу з глутаміновою кислотою

8. Чаркова Анастасія – Дослідження дії хімічних речовин на клітинних культурах

9. Шафранович Олексій – Удосконалення складу лікувально-косметичного засобу з ліпофільним екстрактом череди

Вітаємо наших випускників, пишаємось кожним! Бажаємо нових ідей та перемог, успіхів у майбутній професійній діяльності та здійснення найсміливіших мрій у нашій вільній та квітучій Україні! Ми впевнені, що зовсім скоро ми зустрінемось в стінах Національного фармацевтичного університету для святкування Перемоги та вашого випускного.