Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»

07 грудня 2022 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів заочної форми навчання освітньої програми «Біотехнологія». При виконанні та захисті кваліфікаційних робіт здобувачі вищої освіти показали високий рівень теоретичних та практичних знань, які вони отримали за 4,4 роки навчання в НФаУ на спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» освітньої програми «Біотехнологія» та закріпили при проходженні практик на підприємствах, де використовуються біотехнологічні процеси.
Теми були присвячені актуальним питанням біотехнології: виробництву антибіотиків, ферментів, біодобрив, ветеринарних біопрепаратів, фармацевтичних препаратів та харчових продуктів на основі біологічних агентів.

Дорогі наші випускники, сьогодні ви поповнили лави фахівців з біотехнологій та біоінженерії , якими ми будемо пишатися!

Сьогодні для вас залишились в минулому конспекти, заліки, курсові, іспити. Але впевнені, що спогади про університет завжди будуть теплими!

Сьогодні вам відкриваються нові можливості та перспективи на шляху до професії, яку ви обрали 4,5 роки назад.

Від щирого серця бажаємо вам задоволеності від цього шляху, нехай реалізуються кращі задуми і буде щасливою доля!

Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *