08 лютого 2022 р. відбулась робоча зустріч гаранта освітньої програми «Промислова біотехнологія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» – завідувачки кафедри біотехнології, д.фарм.н., проф. Хохленкової Н.В. та членів проєктної групи із групою забезпечення – науково-педагогічними працівниками кафедри технологій фармацевтичних препаратів. До зустрічі приєдналися представник від стейкхолдерів генеральний директор ТОВ «ENGENIUM GROUP» В. Зайченко та здобувачі вищої освіти ОП Промислова біотехнологія Павло Вегера, Гутник Юлія та Людмила Фесенко. Метою зустрічі було обговорення інженерної складової у підготовці магістрів з біотехнологій та біоінженерії.

Наталя Хохленкова навела аналіз моніторингу тенденцій у біотехнологічній освіті, поділилась планами щодо об’єднання освітніх програм «Промислова біотехнологія» та «Фармацевтична біотехнологія» магістерського рівня в одну програму «Промислова біотехнологія» із включенням до останньої компонент фармацевтичної галузі, що дозволить здійснювати у НФаУ підготовку фахівця з різних галузей біотехнології.

Завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Олександр Кухтенко запропонував збільшити обсяг освітніх компонент з інженерної складової у підготовці магістра з біотехнологій та біоінженерії, а представник роботодавців Віктор Зайченко – ввести у план підготовки майбутніх фахівців освітню компоненту Математичне моделювання у біотехнологічних дослідженнях. Член проєктної групи доцент кафедри біотехнології Ольга Калюжная звернула увагу на оновлення змісту компоненти Система забезпечення якості біотехнологічної продукції та запропонувала ввести до плану підготовки Дизайн лікарських засобів, яка гармонічно б доповнювала інженерну складову підготовки магістра – фахівця у різних галузях біотехнології.

Зустріч робочої групи освітньої програми «Промислова біотехнологія» із групою забезпечення щодо обговорення проєкту ОПП 2022 р. Зустріч робочої групи освітньої програми «Промислова біотехнологія» із групою забезпечення щодо обговорення проєкту ОПП 2022 р. Зустріч робочої групи освітньої програми «Промислова біотехнологія» із групою забезпечення щодо обговорення проєкту ОПП 2022 р. Зустріч робочої групи освітньої програми «Промислова біотехнологія» із групою забезпечення щодо обговорення проєкту ОПП 2022 р. Зустріч робочої групи освітньої програми «Промислова біотехнологія» із групою забезпечення щодо обговорення проєкту ОПП 2022 р. Зустріч робочої групи освітньої програми «Промислова біотехнологія» із групою забезпечення щодо обговорення проєкту ОПП 2022 р.