Зустріч із освітньо-проєктним сектором Студентського самоврядування

8 травня 2023 р. відбулася зустріч проректора закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи Інни ВОЛОДИМИРОВОЇ з освітньо-проєктним сектором Студентського самоврядування. У засіданні також взяли участь декан медико-фармацевтичного факультету Ольга НАБОКА та декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Наталія ЖИВОРА.

На зустрічі, на якій були присутні члени освітньо-проєктного сектору – здобувачі ОП «Біотехнологія» Олександра ВАСИЛЬЄВА та ОП «Промислова біотехнологія» Олександр ЗУБКОВ,  обговорили питання законодавчої бази забезпечення освітнього процесу; ліцензування та акредитації; що представляє собою ЄДЕБО тощо. Здобувачам була презентована також роль Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, його склад, функції, вимоги при проведенні акредитаційної експертизи. Акцентували увагу на ключовій ролі здобувачів при акредитації освітніх програм та можливі шляхи підвищення обізнаності здобувачів вищої освіти з питань освітнього процесу.

Зустріч із освітньо-проєктним сектором Студентського самоврядування