Зустріч першокурсників з ректором НФаУ

9 грудня 2021 відбулась традиційна зустріч ректора НФаУ, професора Алли Котвіцької зі студентами першого курсу.

На заході також були присутні проректори, декани факультетів, керівники структурних підрозділів, представники студентського парламенту НФаУ, а також куратори академічних груп І курсу. Від кафедри біотехнології були присутні доц. Двінських Н.В. та доц. Рибалкін М.В.

Першокурсники мали нагоду почути від ректора інформацію про НФаУ, основні вектори розвитку університету, згадати перші дні навчання та поставити питання, що їх хвилюють.

Зустріч першокурсників з ректором НФаУ