Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування

8 грудня 2021 р. студенти другого та четвертого курсів освітньої програми «Біотехнологія» разом з завідувачкою кафедри біотехнології Н.В. Хохленковою та доцентом Н.В. Двінських відвідали з екскурсією комунальне підприємство «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування».

КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» є єдиним підприємством у м. Харкові та Харківській області, яке виробляє продукти дитячого харчування для дітей від 6 місяців.
Асортимент продукції підприємства включає більш 35 найменувань, виготовляється без консервантів, стабілізаторів, барвників, смакових добавок.
Студенти мали змогу ознайомитися з організацією виробництва та контролю якості, особливостями технологічного процесу.
Приємною несподіванкою стала дегустація продукції підприємства.

Ми дуже вдячні ректору НФаУ, професору Аллі Котвіцькій за підтримку, а колективу КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» за гостинність та сподіваємось на подальшу цікаву та плідну співпрацю.