Соловйова Аліна Володимирівна

Асистент кафедри біотехнології НФаУ

Доктор філософії

Соловйова Аліна Володимирівна Соловйова Аліна ВолодимирівнаСоловйова Аліна Володимирівна

Освіта:

У 2010 році Аліна Володимирівна закінчила з відзнакою Харківський національний університет радіоелектроніки за спеціальністю “Комп’ютерна інженерія та управління” та отримала кваліфікацію інженера-дослідника комп’ютерних систем та мереж. Працювала у іноземній IT компанії. Також працювала інженером комп’ютерних систем у вітчизняній фармацевтичній компанії. Володіє англійскою (має B2 First Certificate in English) та французською мовами.

В 2017 р. закінчила з відзнакою Національнальний фармацевтичний університет за спеціальністю “Фармацевтична біотехнологія” та отримала кваліфікацію магістр з фармацевтичних біотехнологій.

З 2017 по 2021 рр. навчалася в апірантурі та працювала асистентом кафедри біотехнології НФаУ.

У 2023 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософіі у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» за темою «Розробка складу та технології комплексного засобу з пробіотиком для лікування дерматологічних захворювань».

Основні напрямки наукових досліджень:

• Розробка складу та технології засобів з пробіотиком для лікування дерматологічних захворювань.

Членство у фахових асоціаціях:

• Federation of Europien Microbiological Societies
  • The European Synthetic Biology Society (EUSynBioS)
  • член Європейської федерації біотехнології (European Federation of Biotechnology)
  • член Товариства мікробіологів України ім. С.В.Виноградського.

Освітні компоненти, які викладає:

• Вступ до фаху
  • Загальна мікробіологія і вірусологія
  • Біологія продуцентів біологічно активних речовин
  • Основи генетичної та біоінженерії
  • Фармацевтична біотехнологія» (укр. та англ.)

Підвищення кваліфікації