Азаренко Юлія Миколаївна

Азаренко Юлія МиколаївнаЗавуч кафедри біотехнології НФаУ
Кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Азаренко Юлія Миколаївна Азаренко Юлія Миколаївна Азаренко Юлія Миколаївна Азаренко Юлія Миколаївна

У 1995 р. закінчила з відзнакою Українську фармацевтичну академію (нині НФаУ) і отримала диплом провізора. У 1995 р. вступила до аспірантури без відриву від виробництва. У 2007 р. отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація» та здобула кваліфікацію магістра управління якістю.

З серпня 1995 по вересень 1996 р. працювала провізором в ТОВ «Магік». З 1996 р. і по теперішній час працює в Національному фармацевтичному університеті: старший лаборант кафедри аптечної технології ліків (1996-2000); асистент (2000); доцент кафедри аптечної технології ліків (2002); доцент кафедри технології ліків (з 2004); доцент кафедри біотехнології (з 2019). На кафедрі виконує обов’язки завуча.

У вересні 1999 р. під керівництвом д. фарм. н., проф. О.І. Тихонова захистила кандидатську дисертацію на тему «Розробка технології та дослідження супозиторіїв з фенольним гідрофобним препаратом прополісу». Співавтор лікарського препарату «Супозиторії-Прополіс», який впроваджено в промислове виробництво.

Читає лекції, проводить лабораторні та семінарські заняття для студентів спеціальності «Фармація» та «Клінічна фармація» з технології ліків, біофармації та методології і логіці наукових досліджень. Співавтор підручника з біофармації (2003, 2010), близько 30 навчальних посібників та методичних рекомендацій («Практикум з аптечної технології ліків» (2002); «Учебное пособие по аптечной технологии лекарств» (2002); «Вимоги до виготовлення нестерильних лікарських засобів в умовах аптек» (2005); «Сборник тестов по аптечной технологии лекарств» (2008); «Методичні рекомендації з виконання та оформлення курсових робіт для студентів спеціальності «Фармація» (2009); «Абітурієнту Національного фармацевтичного університету 2011» (2010); «Методологія викладання аптечної технології ліків» (2011) та ін.). Бере участь у створенні робочих програм з дисциплін, що викладаються на кафедрі, нових лекцій, у створенні екзаменаційних білетів, білетів для контролю змістовних і підсумкових модулів та ін.

Співавтор 1 патенту, 1 інформаційного листа, 11 наукових статей, 22 тез та 4 статей в Фармацевтичній енциклопедії. Була керівником 4 дипломних та 9 магістерських робіт студентів.

Протягом 3-х років (2008-2010) була екзаменатором професійної атестаційної комісії з прийому на навчання за спеціальностями напряму «Фармація» зі скороченим терміном підготовки; брала участь у розробці Положення про стажування іноземців та осіб без громадянства на кафедрах НФаУ

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *