Участь у Радіодиктанті національної єдності 2022

Участь у Радіодиктанті національної єдності 2022

Нації вмирають не від інфаркту, спочатку в них відбирають мову.

Ліна Костенко

Носіями української мови у світі є близько 45 мільйонів людей. Українська мова входить до 30 найпоширеніших мов світу і є однією з найспівучих мов.

Починаючи з 1997 року, 9 листопада, Україна відзначає День української писемності та мови. Він встановлений указом президента України на підтримку ініціативи громадських організацій у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця, з якого і починається писемна українська мова. Він є автором найдавнішої пам’ятки історіографії та літератури українців – “Повісті минулих літ”.

Участь у Радіодиктанті національної єдності 2022

Традиційно в цей день усі українці пишуть Радіодиктант національної єдності, до якого вже вкотре долучилися співробітники кафедри біотехнології НФаУ та студенти.

Цьогорічний диктант особливий. Його тема «Твій дім» близька кожному з нас. Текст наповнений болем і смутком, а, головне, надією і вірою в нашу Перемогу, і в те, що дуже скоро всі українці знову будуть жити щасливим і мирним життям у своїх затишних домівках.

Участь у Радіодиктанті національної єдності 2022 Участь у Радіодиктанті національної єдності 2022Участь у Радіодиктанті національної єдності 2022
Участь у Радіодиктанті національної єдності 2022

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *