І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ПРОБЛЕМИ ТА ДОСЯГНЕННЯ СУЧАСНОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ»

25 березня 2021 р. кафедрою біотехнології Національного фармацевтичного університету була проведена І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ПРОБЛЕМИ ТА ДОСЯГНЕННЯ СУЧАСНОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ».

У роботі конференції взяли участь представники з 6 країн: Польщі, Естонії, Білорусі, Казахстану, Китаюта України. Участь у заході прийняли близько 500 науковців та освітян, здобувачів вищої освіти та молодих науковців, представників біотехнологічних підприємств різних галузей.

Тематика доповідей охоплювала широке коло питань:

• Фармацевтична та медична біотехнологія, перспективні біологічно активні речовини

• Харчова біотехнологія, продукти здорового харчування

• Екологічна біотехнологія, природоохоронні технології

• Біотехнологія у рослинництві, тваринництві та ветеринарії

• Розробка, виробництво, забезпечення та контроль якості  лікарських засобів

• Мікробіологічні дослідження на етапах розробки, виробництва та контролі якості харчових продуктів, ветеринарних та лікарських препаратів

• Теорія та практика підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності «Біотехнології та біоінженерія».

Досягнення науковців та практиків у різних галузях біотехнології відображені у понад 200 тез учасників конференції та представлені у 22 доповідях.