Міжкафедральний семінар «Наукові здобутки молодих вчених кафедр БТ, ЗТЛ та ТФП»

30 березня 2021 р. кафедрами біотехнології, заводської технології ліків, технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету проведено науковий міжкафедральний семінар «Наукові здобутки молодих вчених кафедр БТ, ЗТЛ та ТФП».

На семінарі виступили:

– аспірантка кафедри біотехнології Аліна Соловйова із доповіддю «Skin microbiome and its recovery in dermatological diseases / Мікробіом шкіри та його відновлення при дерматологічних захворюваннях» (науковий керівник: к.фарм.н., доц. Калюжная О.С.);

– аспірантка кафедри заводської технології ліків Людмила Кієнко «До питання про герпесвірусну інфекцію як актуальну проблему сьогодення / On the issue of herpesviral infection as an actual problem nowadays» (науковий керівник: д.фарм.н., проф. Гриценко В.І.);

– здобувачка вищої освіти спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» освітньої програми «Технології фармацевтичних препаратів» Ольга Гнатюк із доповіддю «Obtaining and analysis of extracts from the fruiting body of the Phallus impudicus mushroom / Отримання та аналіз екстрактів плодового тіла гриба веселки звичайної (Phallus Impudicus)» (науковий керівник: к.фарм.н., доц. Кухтенко Г.П., радник: д. фарм.н., доц. Кухтенко О.С.)

Молоді науковці висвітлили результати своїх досліджень у актуальних для фармацевтичної галузі напрямках, обговорили із викладачами кафедр перспективність впровадження досліджень та подальші кроки роботи.

Міжкафедральний семінар «Наукові здобутки молодих вчених кафедр БТ, ЗТЛ та ТФП»