Круглий стіл «Сучасні тенденції у підготовці здобувачів вищої освіти спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія»

24 березня 2023 в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «ПРОБЛЕМИ ТА ДОСЯГНЕННЯ СУЧАСНОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ» кафедрою біотехнології НФаУ було організовано круглий стіл «Сучасні тенденції у підготовці здобувачів вищої освіти спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія».

Модератором засідання була завідувачка кафедри біотехнології, професорка, доктор фармацевтичних наук Наталя Хохленкова. Відкриваючи роботу круглого столу вона передала вітання всім учасникам заходу від ректора нашого Університету – Заслуженого діяча науки та техніки України, доктора фармацевтичних наук, професора Алли Котвіцької.

Участь у роботі круглого столу прийняли: проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи НФаУ, професорка, доктор фармацевтичних наук Вікторія Кузнєцова, декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту НФаУ, доцент закладу вищої освіти кафедри технології ліків, кандидат фармацевтичних наук Наталія Живора, а також представники інших закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, що проводять підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 162 “Біотехнологія та біоінженерія”:

• НТУ «ХПІ», м. Харків (завідувачка кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії, професорка, доктор технічних наук Ольга Близнюк).
  • Державний біотехнологічний університет, м. Харків (декан факультету біотехнологій, професорка, кандидат сільськогосподарських наук Олена Щербак);
  • Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАН України, м. Харків (старший науковий співробітник, доктор біологічних наук Шпакова Наталія Михайлівна);
  • Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАНУ, м. Київ (кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Олена Гудзенко).

Питання, що були розглянуті на засіданні Круглого столу:

• Підготовка здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану
  • Академічна мобільність здобувачів вищої освіти та викладачів у сучасних реаліях;
  • Підвищення кваліфікації викладачів

За результатами засідання Круглого столу було запропоновано ряд заходів, направлених на розширення можливостей академічної мобільності здобувачів вищої освіти та викладачів, а також окреслено коло питань, пов’язаних з підвищенням кваліфікації викладачів за фаховим напрямком.