Участь студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» у освітньо-кар’єрному проєкті «Ігри заводів 4.0»

З 31 жовтня по 11 листопада 2022 р. здобувачі вищої освіти освітніх програм «Біотехнологія» та «Промислова біотехнологія» – члени СНТ кафедри приймали участі у освітньо-кар’єрному проєкті «Ігри заводів» від молодіжної ради активної молоді компанії UGEN.

Проєкт направлений на розвиток професійних вмінь студентів і випускників різних спеціальностей  (аграрних, технічних, економічних та ін.) та націлений на розвиток кар’єрних можливостей у молоді (стажування, вакансії, змагання між командами). Протягом двох тижнів учасники відвідували семінари та тренінги від компаній KROMBERG & SCHUBERT, JABIL UKRAINE, KERNEL, ОВОСТАР ЮНІОН та приймали участь у вирішенні кейсів від цих компаній.

Щороку студенти біотехнологи приймають участь у подібних проєктах та конкурсах, націлених на розвиток комунікаційних навичок та командної роботи, що надають можливість: спілкування з однодумцями по всій країні та закордоном та з практиками великих компаній, отримання нових знань зі своєї та суміжних спеціальностей, вирішення реальних кейсів-завдань від підприємств, побачити як дійсно працює підприємство побувати на екскурсіях, отримати інформацію про вакансії на підприємстві та запрошення на стажування.

Цього року команда у складі студенток 1 курсу Двінських Анни та Васильєвої Олександрі і студентки 4 курсу Кулеш Анастасії дійшла до півфіналу, а команда, в складі якої була магістрантка Фесенко Людмила у фіналі зайняла 2 місце за вирішення кейсу від компанії ОВОСТАР ЮНІОН «Яєчні продукти: нові ідеї».