Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “YOUTH PHARMACY SCIENCE”

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "YOUTH PHARMACY SCIENCE"

7 грудня 2023 року на кафедрі біотехнології було проведено секційне засідання гуртка студентського наукового товариства, в рамках проведення ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю “YOUTH PHARMACY SCIENCE”.

Наші молоді науковці представили свої досягнення, було дуже багато цікавих доповідей, нових ідей та пропозицій.

В роботі гуртка цього року прийняли участь студенти освітньої програми “Промислова біотехнологія”, а також учень Полтавської загальноосвітьої школи №5, що є членом МАН.

Дякуємо нашим молодим науковцям і бажаємо подальших досягнень!