День української писемності та мови

У понеділок, 9 листопада, в нашій країні відзначають День української писемності та мови. Свято було встановлене 6 листопада 1997 року указом президента на підтримку ініціатив громадських організацій та відзначають його у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.

З  метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури, у День української писемності та мови,  проводиться ХХ Всеукраїнський диктант національної єдності. Тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й по всьому світу долучаються до написання радіодиктанту національної єдності. Найактивнішими його учасниками традиційно є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі – у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій та відомі українці.

Викладачі кафедри біотехнологіі НФаУ вже вдруге із задоволенням долучаються до написання диктанту та заохочують студентів.